The Great Prank War

The Great Prank War 1.0.0

Zabawna gra tower defense dla fanów „Zwyczajnego serialu”

The Great Prank War to gra akcji w stylu tower defense, której bohaterami są postacie z animowanego serialu emitowanego na Cartoon Network pt. Zwyczajny serial (ang. Regular Show).

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Przyjemna i humorystyczna grafika
  • Świetne walki z bossem
  • Fani „Zwyczajnego serialu” będą zachwyceni

Wady

  • Zbyt łatwa
  • Brak trybu multiplayer

Niezły
6

The Great Prank War to gra akcji w stylu tower defense, której bohaterami są postacie z animowanego serialu emitowanego na Cartoon Network pt. Zwyczajny serial (ang. Regular Show).

Uratuj park

Fabuła The Great Prank War skupia się wokół właściciela parku, Gene'a, który dostał w swe łapy maszynę czasu i sieje spustoszenie w parku. Przeciwstawić mu się muszą bohaterowie: Mordechaj, Rigby, Mitch „Atleta” Sorenstein oraz Hop, którzy mają w zanadrzu swe dziwaczne bronie, takie jak: pierdzące bomby, rzucanie papierem toaletowym czy jajami. Jak już się pewnie domyślasz, jest to bardzo dziecinna gra!

The Great Prank War to w zasadzie gra z gatunku tower defense, niemniej posiada również elementy innych gatunków. Celem jest pokonywanie kolejnych poziomów, przemieszczając się dwiema postaciami na zmianę i rozprawiając się z czarnymi charakterami. Czeka cię również budowanie wież uzbrojonych we wszelakiej maści pociski, takie jak indyki, klej czy jajka.

Podczas ataku na wrogów twoja postać z pewnością straci punkty zdrowia, ale zanim ubędzie ich zbyt dużo, możesz zmienić bohatera. Aby uzupełnić poziom, zdrowia wystarczy „odstawić” bohatera, dlatego kluczem do sukcesu jest zmienianie ich we właściwym momencie. Jeśli nie zdążysz tego zrobić i postać wyczerpie całe zdrowie, musisz zacząć rozgrywkę w The Great Prank War od początku.

W miarę postępu w grze łatwo zauważyć, że właściwie można swobodnie omijać większość wrogów, a ataki pozostawić wieży. Jak tylko sobie to uświadomisz, okazuje się, że The Great Prank War to naprawdę prosta gra.

Cztery poziomy tworzą jedną porę roku, których również jest cztery. Aby ukończyć wszystkie, potrzebujesz nie więcej niż kilka godzin, z czego łatwo wywnioskować, że The Great Prank War to raczej rozrywka na krótko. Mimo że czekają cię również poboczne wyzwania i zachęta, aby na każdym poziomie zdobyć trzy gwiazdki, nie są to wystarczające bodźce zachęcające do ponownej rozgrywki.  

Dużo brojenia

Sterowanie w The Great Prank War nie wymaga specjalnie długiej nauki. Jedyne co musisz zrobić, to dotknąć ekranu, a twój bohater przemieści się w to miejsce. Aby zaatakować wroga, również wystarczy go dotknąć lub podejść wystarczająco blisko, a twoja postać automatycznie go zaatakuje

Jedyna rzecz, o której należy pamiętać, to aby od czasu do czasu dotykać swoje wieże. Dzięki temu poddasz je naprawie. Oprócz tego The Great Prank War właściwie rozgrywa się sama.  

Życie w parku

Graficznie The Great Prank War jest znakomita. Scenerie w parku zostały cudownie wykonane i oczywiście zmieniają się wraz z porami roku. Bohaterowie wyglądają równie świetnie, co w serialu animowanym, a muzyka i efekty dźwiękowe są bardzo przyjemne i humorystyczne.  

Do boju!

The Great Prank War to gra, która przemówi do dzieci, fanów Zwyczajnego serialu i każdego, kto lubi odgłosy pierdzenia. Całą resztę zaś prawdopodobnie odrzuci powtarzalna rozgrywka, mała ilość poziomów i brak trybu multiplayer.  

The Great Prank War

Download

The Great Prank War 1.0.0

Opinie użytkowników o The Great Prank War